Originál od roku 1984

Naša filozofia a náš cieľ

Našu prvú tyčinku CORNY sme uviedli na trh už v roku 1984. Od tej doby je značka CORNY synonymom tej najvyššej kvality medzi cereálnymi tyčinkami a jednotkou v obchodoch. Za úspechom CORNY stojí starostlivý výber ingrediencií a šetrné výrobné postupy. Pri tyčinkách CORNY máš vždy stopercentnú istotu, že si dopraješ chutný produkt vysokej kvality. Radi svojich zákazníkov prekvapujeme novými lahodnými kombináciami a príchuťami. Naši výrobňu nájdeš v malebnom mestečku Bad Schwartau v Nemecku v blízkosti pobrežia Baltského mora.

Zodpovednosť

Udržiteľné pestovanie kakaa

CORNY sa zaviazala k ekologicky udržateľnému a sociálne zodpovednému pestovaniu kakaa. Účasťou v programe Rainforest Alliance pomáhame farmárom kakaa zlepšiť podmienky pre pestovanie v rozvojových regiónoch. Viac informácií nájdete na www.rainforest-alliance.org.

Trvalo udržateľný rozvoj

To je pre CORNY veľmi dôležitá téma. Preto vykonávame úpravu všetkých našich obalov a nahrádzame ich udržateľnejší verzií.

Obal je o 14% tenší v porovnaní s predchádzajúcim materiálom, čo znamená celosvetovo úsporu 59 ton plastov ročne. Naviac u vonkajších kartónov bola zredukovaná šírka stien a tým tiež značne znížená spotreba materiálu. 

Výroba

Do svojej práce dávame srdce

Starostlivý výber ingrediencií a šetrný výrobný postup: špičková kvalita stojí za všetkým, čo robíme. Každý z nás je osobne zodpovedný za kvalitu našich produktov, ktoré s láskou a starostlivosťou vyrábame v lokálnom podniku kúsok od brehov Baltského mora.

Schwartau Výrobný závod

Už viac než 30 rokov

Mestečko Bad Schwartau, ktoré leží kúsok od brehov Baltického mora, je známe nielen vďaka legendárnemu džemu Schwartau. Viac ako 30 rokov sa tu vyrába aj slávna cereálna tyčinka CORNY, prvá a najznámejšia cereálna tyčinka nielen v Slovenskej republike, ale aj v Nemecku.